Nişan Pastaları ve Kurabiyeleri

10 Ağustos 2009 Pazartesi

Benim için bir mucizeyi gerçekleştiriyorum . (maşallah diyeyimde ) Bu hafta planlarıma göre daha çok resim eklemeyi düşünüyorum. Üstdeki düğün yada nişan pastası olarak tercih edilebilen modeli aylar evvel birlikte çalıştığım organizasyon firmalarından birisi için maket olarak hazırlamıştım. Bugünlerde yine bana döndü maket biraz tadilatdan sonra birazda benim vitrinimi süsleyecek .

Aşağıdaki pastalarda geçen haftalarda yaptığım nişan pastaları. Nişan pastalarını yaparken bol bol sim kullanıyorum böyle parıl parıl şıkır şıkır oldumu daha özelmiş gibi geliyor bana nedense :) Her ne kadar resimlerden simler , parıltılar anlaşılmasada tabii..


Nişan kurabiyeleri tasarımlarını hayranlıkla izlediğim Sevgili Didem'in modellerinden.

Daimi müşterilerimden Yamaç Hn. bir arkadaşına bu kurabiyelerden bahsedince damat bey'de gelin hanıma süpriz olarak nişan törenleri için bu kurabiyelerden yaptırmak istemiş.

Aslında müşterilerime elimden geldiğince kendi modellerimi örnek olarak sunsamda onlar bulupda illaki bu modelden olsun dediğinde geri çeviremiyorum. Modeller için Pastanbul Didem'e çok teşekkürler.

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder

Yemek Tarifleri Copyright © 2011